AKTUALNOŚCI 2017/2018 / Wizyta parlamentarzystów w szkole


IMG_1556.JPG, Posłowie w szkole
Posłowie w szkole 

Wizyta parlamentarzystów w szkole.

Dnia 18.10.2017 roku gościliśmy w naszej szkole polityków – pana Pawła Kukiza – prezesa Stowarzyszenia na rzecz nowej konstytucji Kukiz 15 wraz z asystentem panem Zbigniewem Obarskim oraz posła ziemi brzeskiej pana Pawła Grabowskiego. Zaproszenie na spotkanie ze społecznością uczniowską przyjęła także pani Wójt pani Barbara Dybczak. Goście przybyli do naszej szkoły na zaproszenie uczniów, którzy w plebiscycie na polityka z którym chcielibyście się spotkać, wytypowali właśnie pana Pawła Kukiza. Politycy odpowiadali na pytania , które wcześniej sami uczniowie przygotowali. Pytania dotyczyły nie tylko polityki, ale także życia prywatnego i kariery muzycznej pana Pawła Kukiza. Goście udzielili wywiadów dla naszej szkolnej kroniki filmowej Plus News. Mamy nadzieję, że cykl spotkań z ciekawymi i znanymi ludźmi będzie nadal kontynuowany w naszej szkole, bo cieszy się on dużym zainteresowaniem uczniów , dzięki nim możemy poznać ludzi z telewizji i pierwszych stron gazet.

Opracowała:

Marcela Hurko

  • Data aktualizacji: 2019-09-12 20:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 938 150